רותם סול

בשנת 2003 הגעתי לעולם הכושר הגופני , התאמנתי בעצמי בחדר הכושר ובפילטיס שנים רבות והחלטתי שאני רוצה לעזור לאנשים לשפר את איכות חייהם באמצעות הפעילות הגופנית. למדתי הדרכת חדר כושר והדרכת פילטיס רצפה ומכשירים. 

בשנת 2004 זה לא הספיק לי, התעניינתי בעולם השיקומי ובעזרה לאנשים שסובלים ממחלות ופתולוגיות שונות של מערכת שריר ושלדלמדתי פיזיותרפיה והתחלתי את דרכי בעולם השיקום הנוירולוגי, לאחר מכן הגעתי גם לעולם של שיקום רצפת האגןמיד אחרי לידת בני הראשון.

לאחר מכן למדתי תואר שני בבריאות הציבור באוניברסיטת בר אילן והשלמתי לאחר מכן גם תואר שני בפיזיותרפיה עם עבודת מחקר בתחום אי נקיטת שתן בנשים עם טרשת נפוצה.

מטרת העל שלי היא לאפשר לאנשים לחזור למסלולבאמצעות טיפול ותמיכה אך לא רקהפעילות הגופנית כדרך חיים היא זו שתלווה תמיד את כל התהליך השיקומי (מציאת פעילות גופנית נכונה למטופל, הרכבה של תרגילים , יצירה של סרטוני תרגול ועוד..)

מזמינה אותכם לעולם שלי

בריאות האישה

לתחום בריאות האישה נחשפתי בעודי מאמנת נשים בהיריון ולאחר לידה (כולל קורסי הכנה ללידה). הצורך והקושי לדבר על רצפת האגן והשיקום שלה לאחר טראומות שונות בחיים ובכלל גרמו לי להרגיש שהעלאת המודעות לתחום רצפת האגן וכושר גופני בקרב נשים היא חשובה ביותר.

החלטתי ללמוד את התחום לעומק – והתאהבתי.

היום אני מטפלת ברצפת האגן בנשים ובילדים. מעבירה קורסי הכנה ללידה וסדנאות חוויתיות לאנשי מקצוע ולקהל הרחב בנושאים שונים של בריאות האישה .

בנוסף, אני מטפלת בחולים נוירולוגיים ובשיקום אורתופדי לאחר ניתוחים.

משנת 2015 אני מלמדת במכללה האקדמית וינגייט ומרצה בקורסים להכשרת מדריכות פילטיס.

צרו קשר

לכל בעיה או שאלה אשמח לחזור אליכם ולשוחח או אפילו לייעץ בטלפון

אנא השאירו פרטים ואחזור אליכם.